Klortab Dezenfeksiyon Tableti

Klortab Dezenfeksiyon Tableti

Yüzey dezenfeksiyonlara ihtiyacınızda Klortab dezenfeksiyon tableti tam da bu iş içindir.

Steril ortamların ve dezenfeksiyonun gerektiği her ortamda ve yüzeyde kullanılabilir.Klortab Hijyenik Dezenfeksiyon Tablet

Hatta hijyenikKlortab NaDCC tabletleri Hacettepe Üniversitesi ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın desteği ile Santez Projesi çerçevesinde hassas ve basit işlemlerle üretilmektedir. Klortab NaDCC efervesan olarak üretilmiş geniş spektrumlu bir biosittir ve iyi bilinen ve gerçek kuvvetli dezenfeksiyon solüsyonları üreten harika bir formüle sahiptir.


Klortab NaDCC tabletleri Clostridium Difficile, MRSA, E-Coli ve Salmonella gibi grip, hepatit, HIV ve diğer hastalıklara yol açan zararlı bakteri, virus, fungi ve sporları öldürmek için sağlık sektörü ve NHS’de geniş bir şekilde kullanılmaktadır.

Klortab NaDCC tabletlerini karıştırmaya, ölçmeye ve dökmeye gerek yoktur. Dezenfekte edilecek sahanın tipine göre gereken Klortab NaDCC tableti su içerisine atılır. Klortab NaDCC tabletleri su içerisinde efervesan olarak eriyerek gerçek klor solüsyonu meydana getirirler. Tabletler etrafa sıçramazlar, sızdırmazlar ve dağılmazlar.


Klortab NaDCC dezenfeksiyon tabletleri NaDCC içermekte, enfeksiyon riski bulunan bölgeler ile ameliyathaneler, yoğun bakım üniteleri, diyaliz birimleri, laboratuarlar, tuvaletler, klozetler, pisuarlar, duşlar, banyolar, giyinme odaları ile hastanenin bütün departmanlarında ve aynı zamanda mutfaklar, gıda hazırlama alanları, yıkama odaları, yatak odaları, resepsiyon alanları, kapıcı odaları gibi maksimum hijyen gerektiren daha bir çok alanda kullanılmaktadır.

Klortab dezenfeksiyon tableti evlerdeki temizlik esnasında 5 litre suya 1 tablet atılarak hazırlanmış olan  solüsyona yeteri kadar deterjan-bulaşık, arap sabunu vb. -ilave edilerek kullanılır. Genel olarak fayanslar, yer karoları, küvet, duşa kabin, lavabolar, mutfak tezgahı, doğrama tahtaları, derin dondurucu, buzdolabı, çöp kovaları, sifonlar, musluklar, ocak üstü, dolap içleri, ve kapakları vb. benzeri gibi yerler solüsyona bastırılmış bir bez ile silinerek temizlik ve hijyeni sağlanır. Silme işlemi tamamlandıktan sonra geriye kalan solüsyon lavabo, tuvalet veya yer giderine dökülerek borulardaki olası mikropların birikimini engeller.

Bilgi ve talepleriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz : 0212.4382046/47

Bu linkten ürün taleplerinizi bize iletebilirsiniz :

Ürünler hakkında Üretici tarafından sağlanan genel bilgiler için bu linki tıklayınız.

Teşekkürler,

Medibim

Bir cevap yazın

error: Content is protected !!