Biyomedikal Hasta SimülatörleriBiyomedikal Kalibratör Test CihazlarıBiyomedikal Performans AnalizörleriElektriksel Güvenlik Test Cihazları

vPad Platform Uygulamalar

vPad Platform Uygulamalar

Datrend’in tüm test ve kalibratör cihazlarının desteklediği test-otomasyon, envanter takip, cihaz ve ölçüm takip uygulamalalarının ve diğer ileri seviye uygulamalarının tümünü içeren uygulamalar, vPad platform olarak ticari tescilli ismi ile kulllanıma sunulmuştur.

Datrend DokümanlarvPad-A1vPad-ESvPad-INRvPad-RFvPad-623vPad-353vPad-ASvPad-A6vPad-NFPAvPad-STMvPad-TMPvPad-XPORTvPad-EQM

vPad Platform Uygulamalar

Kayıt Yöneticisi – Record ManagerKayıt Yöneticisi

Kayıt Yöneticisi, vPad Uygulamaları tarafından oluşturulan tüm test raporlarına doğrudan erişim sağlar. Raporlar ekranda gözden geçirilebilir. Ayrıca, raporlar PDF belgelerine dönüştürülebilir; kablosuz yazıcıya basılmış; veya USB veya bir Bluetooth cihazına (PC) tek tek veya kullanıcı tarafından seçilen gruplara kopyalanabilir. Test kayıtları doğrudan Dropbox TM , Google Drive ve OneDrive’a da aktarılabilir . Dosya yönetimi, basit bir manuel güvenlik test cihazı üzerinde hiç bu kadar kolay veya eksiksiz olmamıştı.


vPad-A1 – Hasta Simülatörü uygulamasıvPad-A1

Her vPad-A1, vPad-O2, vPad-PS ve vPad-BP ile standart olarak gelir.
vPad-A1 çok sayıda önceden yapılandırılmış ayar ile gelir. 

VPad-A1, kullanıcı tarafından programlanabilen SpO2 R Eğrileri ve NIBP zarflarının işlevleri ile daha önce hiç görülmemiş bir esneklik yaratmaktadır.

VPad ailesinde sunulan diğer birçok uygulama gibi, Auto-Sequence (Otomatik Test Dizisi) özellikleri standart olarak geliyor!


vPad-STM – Otomatik Elektriksel Güvenlik Testleri oluşturma Uygulaması.vPad-STM

vPad-STM ™, vPad-ES 2 ™ ve vPad-Rugged 2 ™ elektriksel güvenlik analizörlerine kurulabilen ve vPad-AS ™ ve / veya vPad-A6 ™ ile birlikte kullanılabilecek bir yazılım uygulamasıdır (App). Karmaşık ve tekil testler yerine otomatikleştirilmişelektriksel güvenlik testleri oluşturmak için geliştirilmiş bir uygulamadır. Bu tür testler, tıbbi cihazların elektriksel güvenliğini IEC standartlarına tam uygunluk açısından değerlendirirken hız ve pratiklik kazandırır.

vPad-STM, vPad-AS ve vPad-A6’nın test yetenekleriyle birleştirildiğinde bu avantajları sağlar:

  • Çeşitli tıbbi işlevler sağlayan ekipmanın IEC elektriksel güvenlik testleri gerçekleştirin; burada her tıbbi fonksiyonun farklı sayıda uygulanmış parça (hasta uçları) ve koruma sınıfı (Tip B, BF veya CF) olabilir.
  • Farklı IEC güvenlik standartlarından ölçümleri birleştiren testler yapın, örneğin IEC62603’e göre yalıtım direnci testi ile birlikte IEC60601’e göre sızıntı testi yapın
  • “Standart başına limit” ayarı etkinleştirildiğinde, vPad-AS tarafından kullanılan varsayılan olan 3. Baskı yerine, IEC60601 Edition 2’ye uygun elektriksel güvenlik testleri gerçekleştirilir.

vPad-ES – Elektriksel Güvenlik Test UygulamasıvPad-ES

vPad-ES, bir Android tablet kullanarak yeni, zengin bir grafik ortamında temel elektrik güvenliği testlerinin yapılmasını sağlar. 

vPad-ES ile IEC 60601 veya AAMI-ES1 standartlarının gerekliliklerine göre testler yapılabilir.

10.1 ″ Android tablet, sezgisel kullanıcı arayüzü, 25 noktalı fiziksel kontrol listesi ve sahada hareket halindeyken ölçüme tabi cihazdan (DUT) bağımsız olarak testin yapılmasını ve kayıtlarını oluşturulmasını sağlaması sayesinde, elektrikli güvenlik testlerini yürütmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

 


vPad-INR – İnkübatör Test ve Validasyon UygulamasıvPad-INR

vPad-INR, kullanıcıların inkübatörde bir arızanın teşhisi için – sabit durum sıcaklık okumaları için bekleme süreleri olmaksızın tüm vPad-IN sensörlerini kullanarak verileri alma ve veri toplama olanağı sağlar (IEC standartları).

 


vPad-RW – Radyan Isıtıcı Testi UygulamasıvPad-RW

Radyant Isıtıcıları test etmek için geliştirilmiş bir yazılımdır. 

vPad-IN ile birlikte gelen opsiyonel bir yazılımdır ve Radyan ısıtıcıların test ve kalibrasyonunda kullanılır.


vPad-TMPvPad-TMP

Bu uygulamatıbbi termometreler, sıcaklık probları ve sıcaklık göstergeleri test etmek için biyomedikal teknisyenleri sağlar.

VPad-IN Fırınını kullanarak bu uygulama fırını (oven) kontrol eder, test kayıtları oluşturur ve vPad-IN sisteminden bağımsız olarak çalışır.


vPad-TIvPad-TI

Taşıma İnkübatörlerini test etmek için Otomasyon Uygulaması

İnkübatör ve Küvözlerin test deney ve kalibrasyonlarında transport tipte ürünlerin ilgili standarta göre testi ve muayenesi için özelleştirilmiş uygulamadır.


VPad-RFvPad-RF

VPad-RF App, her vPad-RF ESU Analizörü ile standart olarak gelir. Hem manuel hem de otomatik ESU testleri, kullanıcı el kitabı ve test kayıtlarına erişim, tek bir kolay kullanımlı menü sisteminden erişilebilir. Manuel modda bile, vPad-RF, kullanıcıların ESP’yi vPad-RF’ye testler altında bağlamasına yardımcı olacak eğitici görüntüleri açıkça gösterir. Dahili dijital osiloskop ve spektrum analizörü ile, vPad-RF gerçekten güçlü bir uygulama!

 


vPad-623vPad-623

vPad-623, vPad-ES 2 veya vPad-Rugged 2’de çalışan ikinci nesil bir Android uygulamasıdır. Direkt, Alternate ve Diferansiyel Sızıntı Testi kullanılarak IEC 62353’e göre testlerin tamamen desteklenmesi için geliştirmeler yapıldı. yöntemleri. Bireysel testler yapılırken, dahili bellekte bir test kaydı oluşturulur. Sonuçlar, herhangi bir zamanda görüntülenebilir veya yazdırma veya dağıtım için bir test raporu dosyasına kaydedilebilir. 25 noktalı sabit formatlı fiziksel muayene prosedürü standarttır ve son test raporunun bir parçasını oluşturur. Temel elektriksel güvenlik testleri hiç bu kadar kolay olmamıştı!


vPad-353vPad-353

Vizyon-Pad Deneyiminize ‘Temel’ Manuel Test’de yeni bir standart ile başlayın.

vPad-353, IEC 62353’ün gereksinimlerini karşılayan temel elektriksel güvenlik testlerini sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Dahili 10.1 ″ Android tabletiyle çalıştırılması kolay olan gelişmiş bir elektrikli güvenlik analizörü sunan bir endüstridir.

 


vPad-ASvPad-AS

Teftiş Yeteneklerinizi genişletin, Test Yöntemlerinizi Standartlaştırın ve Test Sürelerini Azaltın.

VPad-AS, vPad-ES ve ES 2, vPad-Rugged ve Rugged 2 Elektriksel Güvenlik Analizörleri için bir otomasyon uygulamasıdır.
Bu yazılım, istediğiniz standartlara, elektriksel güvenlik testini otomatikleştirme yeteneği sağlar.
Gerekli standardı takip etmek için otomasyon sekansları, herhangi bir kısıtlama olmaksızın öngörebileceğiniz kadar çok senaryo için oluşturulabilir.
Bu otomatik sekanslar, otomatik sekansın ne gerektirdiğine dair ayrıntılı bilgi veren ek bir açıklama alanı ile tercihinize göre adlandırılabilir .
Test Talimatları, test sırasında ne yapılması gerektiğini tanımlamak için resim veya video ile birlikte görüntülenebilir.
Elektriksel güvenlik otomatik sekanslarının oluşturulmasında bu esnekliğe ek olarak, 50 adede kadar bir Ekipman Muayenesi de ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilir.

vPad-A6vPad-A6

IEC 62353 uyarınca Özelleştirilmiş Otomatik Diziler.

vPad-A6, IEC 62353 uyarınca otomatik elektriksel güvenlik testleri kullanmak ve / veya oluşturmak için tasarlanmış bir Otomatik Elektriksel Güvenlik Test Uygulamasıdır. Otomatik sekanslar oluşturarak ve özelleştirerek, kullanıcılar yönetilen envanterleri gruplandırılmış testlere ayırarak tutarlılık ve tekrarlanabilirlik sağlar. Bir test dahil etmek, bir onay kutusu seçmek kadar basittir.

 


vPad-NFPA

VPad-NFPA şimdi Kuzey Amerika’da Elektriksel Güvenlik Testi için go-to-method haline gelmiştir. VPad-ES ve ES 2, vPad-Rugged ve Rugged 2 için bu otomasyon uygulaması, birçok kuruluşun yönettikleri ekipman üzerinde testleri standartlaştırmasına yardımcı olmuştur. Kuruluşlar sadece basit test seçimleriyle yaptıkları testlerin türünü kontrol etmekle kalmaz, aynı zamanda hasta güvenliğini daha da artırmak için daha yüksek geçiş / hata toleransları da ayarlayabilirler. Otomasyon VPad-NFPA gibi uygulamalar, büyük ve küçük ölçekli kuruluşların testlerini standart hale getirmelerine ve daha yüksek kalite ve tutarlılık sunmalarına yardımcı olmuştur.


vPad-A3vPad-A3

vPad-A3, IEC 62353 standartına göre yapılan testlere otomasyon sağladığı ilk nesil vPad çözümünün bir parçasıdır. 
VPad-353 ve vPad-ES Rugged sistemlerinde desteklenmiştir.

vPad-CheckvPad-Kontrol

Komut dosyası tabanlı bir Kontrol Listesi kullanarak, otomatik sıralama artık herhangi bir sırayla, geçiş / hata limitleri uygulanmış herhangi bir sayıda görev olabilir.

Bireysel görevler hemen hemen her şey olabilir: denetleme, ölçüm, devre dışı bırakma, elektriksel güvenlik sırası (vPad-AS, vPad-NFPA veya vPad-A6), vb.

Diğer cihazları kablolu veya kablosuz olarak kontrol edebilecek ve içe aktarabilirsiniz. Onların test sonuçları. Şimdi istediğiniz testi oluşturabilirsiniz.


vPad-CALvPad-CAL

Akreditasyon gereksinimleri değiştikçe, Kalite Sistemleri yaklaşımının ilkelerini tıbbi cihaz bakımının tüm yönleriyle takip etme ihtiyacı norm haline gelmektedir. 
Bu ilkelerden biri, izlenebilirliktir. İyi, izlenebilir bir servis, koruyucu bakım ve kalibrasyon programının gereklerinden biri, çalışmanın uygun, kalibre edilmiş test cihazları kullanılarak yapıldığını gösterme kabiliyetidir.
vPad-Cal, test ekipmanı envanterini, kalibrasyon durumunu izlemek ve bu bilgiyi vPad-Check kullanılarak bir cihaz için test kaydına dahil etmek için bir araç sağlar.

vPad-PMvPad-PM Etiketi

Anında kalibrasyon etiket baskısı.
Hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Bu uygulama, XBUS Akıllı Kablo (XSC) aksesuarları aracılığıyla önceden kaydedilmiş test kayıtlarından koruyucu bakım (PM) etiketlerini veya etiketleri yazdırmak için kullanılır.

vPad-EQMvPad-EQM

Ekipman ve İş Emri Yönetim sistemi.

vPad-EQM, vPad sisteminiz için basit ve kullanımı kolay bir ekipman yöneticisi uygulamasıdır.

Ekipman bilgilerinizi, Excel elektronik tablosu oluşturabilen herhangi bir varlık programından içe aktarın veya ekipmanla karşılaştığınızda hareket halindeyken oluşturun. İş emirlerini ve test raporlarını kullanarak işinizi takip edin.


vPad-XportvPad-xport

Hemen hemen her Programda Hazır Olunan Dosyaları Dönüştürün.

vPad, test raporlarını bir metin dosyası formatında oluşturur. vPad-XPORT, bu dosyaları CMMS programınızla uyumlu bir biçime dönüştürebilir. Şu anda vPad-XPORT, CSV, XML ve MUP dosya biçimlerini desteklemektedir, ancak ihtiyaçlarınızı tanımlayabiliyorsanız, muhtemelen kuruluşunuz için çalışan bir dönüşüm oluşturabiliriz. VPad-mT ile birlikte çalışır.


Özelleştirilmiş Uygulama Otomasyonlar

  • vPad-CNX  Connectiv CMMS
  • vPad-AIMS – ECRI AIMS CMMS
  • vPad-MediMizer
  • vPad-mT MedTester

vPad-mediMizer entegrasyonu için video:

 

Daha detaylı bilgi talebi için lütfen aşağıdaki iletişim formu ile mesajınızı bize iletiniz.

Bir yanıt yazın

error: Content is protected !!