EtCO2 Kapnometre Simülatörü

EtCO2 Kapnometre Simülatörü

Datrend vPad-CO2 EtCO2 Kapnometre Simülatörü; kapnografi işlevselliğine sahip kapnometrelere veya hasta monitörlerine bağlanan bir gaz akışı oluşturmak için tasarlanmış, gelişmiş bir End-Tidal Karbon Dioksit (EtCO2) nefes simülatörüdür. 

Kapnometreler, solunan hava içindeki CO2 miktarını ölçen cihazlardır. CO2 miktarının seyrinin bir grafik olarak izlenmesi sürecine de kapnografi denilir.

Kapnometreler, tek başına bir cihaz olabileceği gibi, hastabaşı ya da vital parametre monitörlerinin bir modülü de olabilir.

Acil tedavi hizmetlerinde de kullanılan Kapnometre ile öçülen değerler, sağlık personelleri tarafından dikkate alınan indikatör bir bilgilerdir.
Tüpün özefagusta olup olmadığını kapnometre ile yapılan CO2 değer ölçümü ile tespit edilebilir.

ETT esnasında tüpün trakea içinde olduğunu göstermenin en güvenilir yolu expirasyondaki CO2 düzeyini kontrol etmektir.

vPad-CO2 hastanın nefes simülasyonuna, hem Mainstream hem de Sidestream Kapnografi Monitörlerinin planlı önleyici bakımına veya fonksiyonel testine ve kalibrasyonuna olanak tanır.

Ek olarak vPad-CO2, solunum gazı analizörlerinin değerlendirilmesi ve test edilmesi için dalga formu simülasyonu için kullanılabilir. vPad-CO2, Datrend’in vPad-A1 Çok Parametreli Hasta Simülatörünün bir parçası olarak kontrol edilebilir ve çalıştırılabilir veya yalnızca kapnografi testini gerçekleştirmek için isteğe bağlı 10 inç ekrana sahip bağımsız bir birim olarak çalışabilir.

vPad-CO2, Datrend’in Vision-Pad (vPad) Platformunun bir parçasıdır ve cihaz üzerinde test kaydı yönetimi, bulut depolama entegrasyonu, uzaktan destek ve yazılım yükseltme, kullanıcı kontrollü otomasyon gibi sistemimize özgü standart özelliklerin bir listesi ile birlikte gelir, ve daha bir çok özelliği barındırır.

Son olarak, vPad-CO2, hareket halindeki ve sahada çalışan profesyoneller için taşınabilir, kapatıldığında hava geçirmez ve su geçirmez, sağlamlaştırılmış bir IP67 muhafaza içinde gelir.

vPad-CO2, Datrend simülatörleri ürün grubunun yeni bir üyesi olarak ürün portfoyüne Şubat.2021 itibariyle girmiştir.

Ürüne ait üretici linki için -> tıklayınız.

Diğer hasta simülatörleri için -> tıklayınız.

İlave bilgi için lütfen aşağıdaki formda iletişim bilgilerinizi doldurarak bize ulaştırınız.

Medibim Biyomedikal


BİLGİ TALEP FORMU:

Bir cevap yazın

error: Content is protected !!