Ultrason Fantom

Ultrason Fantom

Ultrason fantom ultrasonografi cihazlarının kabul ve tekrarlı muayene ve teslerinde kullanılır.

Farklı uygulamalar için geliştirilen fantom çeşitleri aşağıda verilmiştir.

 

USG QA ÇEŞİTLERİ

Gammex son 10 yılda gelişen ultrasonografi teknolojilerine bağlı olarak çeşitlerini artırmıştır.

İlk taşınabilir HE Gel™ patentli Doppler Flow fantomdan tüm teknolojileri kapsayacak ve klinik uygulamaları karşılayacak şekilde kalite fantomlarını geliştirmiştir.

 Doppler 403
Mini-Doppler 
404

Sono 403

Sono404™ 
Mini-Doppler Hassas pulsatil akış modu, ultrason sistem hızlarını güvenilir bir şekilde test eder. Depolama alanından 10 saniyeden daha kısa sürede kullanmı mümkün kılar. Kardiyoloji, kas-iskelet sistemi (MSK) ve meme QC uygulamaları için idealdir. Hafif 10 lbs’den az. (4.6 kg). Sağlam, kendi kendine yeten ve pille çalışan. HE Jel ™ içerir. 0.5 dB / cm / MHz arka zayıflama. Bu ürün 1 yıl garantilidir. Doğru tarama, tanı ve izlemeyi sağlayın. Patentli HE (Yüksek Eşdeğer) Jel ​​™, dönüştürücülerinizin ve sistem ayarlarınızın 2 ila 18 MHz’lik tüm frekans aralığı boyunca tamamen test edilmesini garanti eder. Sono403 fantomunun ACR, ECR, AIUM ve diğer program gereksinimlerini aştığı kanıtlanmıştır. Hassas yerleştirilmiş hedeflere ve sıfır hatalara sahiptir. Sono403 SCG, 0.5dB/cm/MHz’lik arka zayıflama ile. Bu ürün 1 yıl garantilidir. Damar, kardiyoloji ve meme ultrasonografilerinde QC ölçümlerinin doğruluğunu artırın. En zor durumlar için test ve tren. Tüm transdüserlerin ve sistem ayarlarının patentli HE (High Equivalency) Gel ™ ile 2 ila 18 MHz arasındaki tüm klinik frekans aralığında tamamen test edildiğinden emin olun. Doğru hasta ölçümlerini sağlamak için yüksek frekanslı transdüserlerinizi rutin olarak test edin. Bu ürün 1 yıl garantilidir.
 

Sono408
 

Sono410
Full Kontak
 

Sono406 ™ İkili Zayıflama Phantom, 0.5 ve 0.7
Sono406 
İkili Zayıflama 0.5 ve 0.7
Eş zamanlı olarak hassas uzaysal çözünürlük ölçümleri: eksenel, yanal ve dikey. Ekokardiyografide kullanılan yüksek frekanslı transdüserleri test eder. Patentli HE (Yüksek Eşdeğer) Jel ​​™, dönüştürücülerinizin ve sistem ayarlarınızın 2 ila 18 MHz’lik tüm frekans aralığı boyunca tamamen test edilmesini garanti eder. Sono408, 0.5 dB / cm / MHz’lik arka zayıflatma ile. Bu ürün 1 yıl garantilidir. Tam Temas için kavisli yüzeyi, dışbükey transdüserler ve fantom tarama penceresi arasındaki teması iyileştirir. Tüm dönüştürücülerinizin 2 ila 18 MHz arasındaki frekans aralığında tamamen test edildiğinden emin olmak için patentli HE Gel ™ içerir. Doğrusal diziler için patentli düz tarama yüzeyini kullanmak için fantomu ters çevirin. Sono410 SCG, 0.7 dB / cm / MHz’lik arka zayıflatma ile. Bu ürün 1 yıl garantilidir.  0,5 ve 0,7 dB / cm / MHz’lik değerlerde dual attenuation ( ikili zayıflama) ile testi sağlar. Patentli HE (Yüksek Eşdeğer) Jel ​​™, dönüştürücülerinizin ve sistem ayarlarınızın 2 ila 18 MHz’lik tüm frekans aralığı boyunca tamamen test edilmesini garanti eder. Bu ürün 1 yıl garantilidir.

Gençleştirme programı
 Daha fazla bilgi için tıklayınız
Sono Transducer Tutucu
 Daha fazla bilgi için tıklayınız.
Sono TE
Hassasiyetini yitirmiş ve jel kaybına uğramış fantomların yenilenmesi için geliştirilmiş bir programdır. Ağırlığını ve hassasiyetini yitiren fantomlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sono Dönüştürücü Tutucu, zaman içinde tekrarlanabilir testler için bir dönüştürücüyü hassas bir konumda sabitlemek üzere tasarlanmıştır. Tutucu, Sono 408 model hariç tüm Gammex ultrason fantomlarıyla uyumludur. Bu ürün 5 yıl garantilidir. Lineer konveks ve interkavite transduserlerin uniformiti testi için kullanılır. Sono model graflar için geliştirilmiştir. 5 yıl garantilidir.

Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki iletişim formundan talepleriniz iletiniz.

Bir cevap yazın

error: Content is protected !!