Medibim LTO Distribütörü

Medibim LTO Distribütörü

Medibim, LTO Türkiye distribütörü oldu.

LTO; X-ray görüntüleme cihazlarının kalite kontrol muayenelerinde çokça kullanılan fantomlar, x-ray tüp ve jeneratörlerinin testinde kullanılır. X-Ray üretilebilirlik, netlik, çözünürlük, kolimasyon, MTF, tekrarlanabilirlik gibi bir çok parametrenin testi için gerekli ekipmanlar üretir.

LTD X-ray Fantom

LTO, İngiltere merkezli X-ray kalite fantom ve test ekipmanları üreten bir firmadır.

Tıbbi Görüntüleme Fantomları 1955’ten beri fantom tasarımı ve üretimi yapan Leeds Test Objects Ltd, İngiltere’nin kuzeyinde bulunan bir tıbbi X-ışını test ekipman ve fantom üreticisidir.

İlki 1955’te üretilen bu fantomlar, 1973’te İngiltere Sağlık Servisi (NHS) tarafından klinik kullanım için kabul edilmesinin ardından ve X-ray makinelerinin doğru çalışma performansını sağlamak için klinik bir standart olarak ün kazanmıştır.

Ayrıca bu ürün İngiltere Hastane Fizikçiler Birliği (IPEM) tarafından 1979’da bir test protokolü olarak yayınlanmıştır.

Dünya çapındaki birçok radyografi uzmanları, tıbbi fizik bölümleri ve çok uluslu büyük organizasyonlar tarafından bu ürünler kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

Merhaba,

Sitemizde Müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve web sitemizi kullanan diğer kişilerin kişisel verileri Türkiye Cumhuriyeti Anayasası başta olmak üzere, KVKK, Türk Ceza Kanunu ve ilgili mevzuatta yer alan hükümlere uygun işlenmektedir.​​

Kişisel verilerinizin; hiç bir şekilde kendi veri kayıtlarımız haricinde başkaca kişi ve kurumlarca paylaşılmayacağını ve bu bilgilerin sadece bülten ve kurumsal bilgilendirmeler ve site üyeliklerinin dahilinde tutulacağını taahhüt ederiz.

Kişisel Verilerin Korunması ile ilgili taahhüt ve bilgilendirme yazımızı  Gizlilik ve Kişisel Veri Politikası sayfamızda bulabilirsiniz.

Saygılarımıza,

Medibim 

https://www.medibim.com.tr/TR/gizlilik-ve-kisisel-veri-politikasi/