Tansiyon Aleti Kalibrasyonu

Tansiyon Aleti Kalibrasyonu

Yaşam koşullarını ciddi bir biçimde etkileyen yüksek tansiyon, atardamarlardaki kan basıncının artmasıyla oluşan kronik bir bulgudur. Oluşan bu basınç yüzünden kalp, normal ritminden daha fazla çalışır. Bu durum kalp kasının aşınmasına ve kalınlaşmasına sebep olarak, kalbin içerisinde bulunan ve kan tarafından doldurulan odacıkların hacmini azaltarak farklı hastalıklara yol açabilir.
Yüksek tansiyon; kalp yetmezliği, kalp krizi (miyokardiyal enfarktüs), inme (iskemik beyin damar hastalığı), aortik anevrizma, böbrek hastalıkları gibi yaşamı olumsuz etkileyebilecek birçok hastalığa neden olabilir.
Tansiyon hastalarının yaşam koşullarını normal seviyede tutmak için dikkate alması gereken bazı konular vardır.

Bu sebeple tansiyon problemi yaşayan bir çok kişi, kan basıncı ölçümlerini, yani tansiyon ölçümlerini , kullanmış oldukları tansiyon (kan basıncı) ölçüm cihazlarını günl içinde belli rutin zamanlarda muntazam bir şekilde yaptırmaları gerekir.

Ancak, bilindiği üzere, günümüzde teknolojinin her alanda olduğu gibi sağlık alanında sıkça kullanılıyor olması, kullanılan teknolojilere de güven hassasiyetini beraberinde getiriyor.

Eğer tansiyon aletinizin doğru ölçüm yaptığında şüphe duyuyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Tansiyon aletlerinizi gönderin, doğru ölçüm yapıp yapmadığını test edelim.

Başlangıç kampanyası olarak bu ücreti 75 TL yerine KDV dahil 30 TL‘ye düşürdük.

Ayrıca doğru ölçüm yaptığından emin olduğunuz bir tansiyon aleti de almak isteyebilirsiniz.

Kalibrasyonu yapılmış ve testden geçirilmiş tansiyon aleti almak istiyorsanız lütfen -> tıklayınız…

Bir cevap yazın